ZAPLECZE TECHNICZNE - Junior1RK 2016

Przejdź do treści

Menu główne:

ZAPLECZE TECHNICZNE

RACING TEAM
Foto

Posiadamy warsztat serwisowy w pełni profesjonalnie wyposażony w niezbędny sprzęt i narzędzia specjalistyczne, umożliwiające wykonywanie wszelkich napraw związanych z przygotowaniem sprzętu kartingowego do zawodów lub treningów. Wyposażeni jesteśmy r w odpowiednie zaplecze logistyczne, które zapewnia nam wysoki standard pracy na torze oraz możliwość transportu sprzętu zawodników.

Bazę serwisową mamy rozmieszczoną w dwóch miejscach w Polsce, w Gdańsku i Opolu. Tak skrajnie rozłożona lokalizacja bazy serwisowej pozwala nam na sprawne operowanie pomiędzy torami kartingowymi na terenie kraju, a także na terenie Europy południowej. Dodatkowo posiadamy odpowiednie warunki logistyczne, mogące zapewnić przechowywanie prywatnego sprzętu zawodników w trakcie sezonu jak i po jego zakończeniu.

Baza warsztatowa

Powierzchnia magazynowa

Zaplecze serwisowe

Do dyspozycji naszego zespołu, jako bazy serwisowe mamy dwie lokalizacje umiejscowione na terenie naszego kraju. Są to obiekty, umożliwiające nam wykonanie wszelkiego rodzaju napraw serwisowych sprzętu kartingowego.
W trakcie sezonu doskonale spełniają się jako bazy serwisowe, dzięki którym zdecydowanie łatwiej nam planować logistykę związaną z przemieszczaniem się między poszczególnymi zawodami w kraju i za granicą.

  • warsztat serwisowy w Gdańsku,

  • warsztat serwisowy w Opolu.

Posiadamy powierzchnie magazynowe, które znakomicie pozwalają nam oferować zawodnikom przechowywanie sprzętu kartingowego w bardzo dobrych warunkach.
Magazyn mamy zlokalizowany w Gdańsku na terenie prywatnej posesji, która jest odpowiednio zabezpieczona.

W obiekcie znajduje się stały monitoring specjalistycznej firmy ochraniarskiej, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Powierzchnia ta jest ogrzewa  w okresie zimowym.

Przestronne namioty serwisowe z możliwością dostosowania powierzchni do ilości obsługiwanych zawodników, to  duża zaleta w momencie, kiedy obsługiwana jest zróżnicowana wiekowo grupa zawodników.  
Łączna powierzchnia namiotów wynosi 184m2, co pozwala nam zapewnić sporo miejsca dla każdego zawodnika.
Namioty wyposażone są w jasne oświetlenie oraz regały i stoliki indywidualnie przydzielone do każdego mechanika, które pozwalają zachować należyty porządek.

Wyposażenie techniczne

Logistyka transportowa

Magazyn

części

Warsztat serwisowy wyposażony jest w narzędzia, które umożliwiają wykonywanie kompleksowych remontów silników wszystkich modeli używanych obecnie w seriach wyścigowych ROK, Easykart i Rotax.
Do zapewnienia pełnej obsługi serwisowej na torze, wyposażeni jesteśmy we wszystkie niezbędne przyrządy, które mogą być potrzebne, począwszy od nożyc do zmiany opon, a skończywszy na laserach do ustawiania geometrii kół.
Posiadamy również zaawansowane urządzenia telemetrii wraz z rozszerzeniem GPS, które znacznie rozszerza możliwości analityczne oraz specjalistyczne oprogramowanie, dzięki któremu mamy możliwość precyzyjnej  regulacji gaźników.

 
Do transportu całego zaplecza serwisowego mamy do dyspozycji dwa duże samochody dostawcze marki IVECO DAYLLY.
 
Ponadto posiadamy samochód zaplecza technicznego marki Chrysler Voyager, który po szybkiej zmianie konfiguracji może służyć jako bus przewożący zawodników na zawody.
 

W pełni zabezpiecza nam to potrzeby logistyczne, wynikające z transportem namiotów serwisowych, części zapasowych oraz całego sprzętu obsługiwanych przez nas zawodników.


Na wszystkich zawodach krajowych i zagranicznych posiadamy na miejscu stały magazyn części zapasowych do wszystkich modeli kartów serii Easykart oraz modeli RK i Birelart w pozostałych seriach.

Ponadto, w przypadku obsługi zawodników, którzy posiadają własny sprzęt innych firm, to mamy zapewniony stały dostęp do części zamiennych dla podwozi FA, Exprit oraz Tony Kart z których dystrybutorami jesteśmy w stałym kontakcie.
Współpraca ta gwarantuje nam dostarczenie wszystkich niezbędnych części w cenach dystrybutorów.

W stałym zapasie posiadamy opony treningowe do wszystkich kategorii obsługiwanych przez nasz zespół zawodników.

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego