JUNIOR1 RK - Junior1RK 2016

Przejdź do treści

Menu główne:

JUNIOR1 RK

Wiadomości
Zawodnicy
Galerie
Sprzęt RK
Kalendarz
Sukcesy

Kim jesteśmy?

Junior1 Racing Team jest jednym z najmłodszych teamów kartingowych w Polsce. Powstał w 2009 roku z inicjatywy rodziców trenujących swoje dzieci. Celem było stworzenie pierwszego w Polsce zespołu zajmującego się najmłodszą grupą zawodników.  Zaledwie po dwóch sezonach nasz team stał się największym pod względem ilości wprowadzonych młodych zawodników do świata sportu motorowego. Nasi podopieczni już na stałe zagościli na arenach krajowych jak i międzynarodowych, uzyskując przy tym najlepsze wyniki w historii polskiego kartingu. Poza działaniami sportowymi, udzielamy się także czynnie społecznie poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju imprezach masowych, które wspierają dzieci oraz promują bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły i domu.

Dzięki wsparciu sponsorów udało nam się stworzyć w pełni profesjonalne zaplecze techniczne i zapewnić w pełni profesjonalną kadrę szkoleniowo–techniczną z wieloletnim doświadczeniem, a także zmniejszyć obciążenie finansowe dla rodziców trenujących u nas zawodników.  

Profesjonalne podejście do wyzwania pozwoliło nam w szybkim tempie uzyskać oczekiwane rezultaty. Junior1 Racing Team stał się jednym z przodujących teamów w Polsce.  W przeciągu czterech sezonów zawodnicy reprezentujący nasz team zdobyli ponad 220 pucharów uczestnicząc w zawodach krajowych i międzynarodowych. Na koncie naszych podopiecznych znalazły się między innymi dwa tytuły Mistrza Polski oraz zwycięstwo Pucharu ROK, zwycięstwo Pucharu Easykart i Wicemistrzostwo Europy. Nasi kierowcy również już wielokrotnie stawali na podium w zawodach międzynarodowych.
Zaledwie niespełna 4 lata miał nasz najmłodszy kierowca, a stały przedział wiekowy naszych wychowanków to 6 – 13 lat.

Miłą niespodzianką dla nas było zajęcie 4 miejsca w sezonie 2013 wśród Polskich temów kartingowych. Sezon 2013 był pierwszym, w którym zorganizowano w Polsce klasyfikację generalną temów uczestniczących w zawodach kartingowych. Zostało sklasyfikowanych 21 zespołów, a nasz team na tym tle wypadł bardzo dobrze, zostawiając za sobą wiele znanych i utytułowanych zespołów, a ustępując jedynie nieznacznie fabrycznym zespołom.

Foto
Foto
Foto
Grupa wiekowa 4-8 lat
Grupa wiekowa 7-13 lat
Grupa wiekowa 13-16 lat

Czym się zajmujemy?

Nasza działalność podstawowa bazuje na projekcie mającym na celu rozwój i realizację pasji młodych i utalentowanych kierowców wyścigowych. Wprowadzamy najmłodszych zawodników w świat motoryzacji i uczymy uczciwej rywalizacji sportowej. Robimy to na tyle skutecznie, że nasi wychowankowie byli już doceniani i otrzymywali nagrody dla debiutantów roku oraz zachowania FAIR PLAY. Nasi wychowankowie wielokrotnie już stawali na najwyższym stopniu podium oraz zdobyli liczne tytuły mistrzowskie w Polsce i za granicą.


Jesteśmy również dystrybutorem sprzętu kartingowego do serii Easykart oraz produktów marki RK na rynku Polskim.

Nasz zespół zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem silników i podwozi do zawodów kartingowych. Wykonujemy również wszelkiego typu remonty i naprawy podwozi oraz silników do wszystkich dostępnych kategorii w Polsce.


Każdy "nowicjusz" może spróbować swych sił i umówić się z nami na testy kompetencyjne korzystając z możliwości wynajęcia profesjonalnie przygotowanych kartów w taki sam sposób, jak do zawodów sportowych. Podczas takich testów, zapewniamy szkolenie kierowcy w zakresie sportowej techniki jazdy. Posiadamy karty odpowiednie dla kierowców już od 4 roku życia.

Zaplecze techniczne
Serwis
Obsługa zawodnika
Szkolenie indywidualne
Wynajem sprzętu
Wyślij zgłoszenie
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego