TESTY KOMPETENCYJNE - Junior1RK 2016

Przejdź do treści

Menu główne:

TESTY KOMPETENCYJNE

Junior1 Racing Kart oferuje możliwość sprawdzenia się każdemu chętnemu w wieku od 4 do 16 lat, który marzył by choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy kierowca wyścigowy, a komercyjny sprzęt okazuje się już niewystarczający. Z nami możesz umówić się na testy kompetencyjne oraz treningi na profesjonalnych kartach różnych kategorii i serii, podzielonych według wieku i umiejętności kierowcy.

Do wyboru mamy 4 zróżnicowane tory, Toruń - obecnie najbardziej techniczny tor w Polsce, Pszczółki (Gdańsk) - tutaj liczy się głównie prędkość, Stary Kisielin - mamy tu i ciasne nawroty i długą prostą oraz Bydgoszcz - dość trudna konfiguracja toru, zapewniająca duży zastrzyk adrenaliny.

Istnieje możliwość testów na innych torach, nawet poza granicami Polski w terminach oficjalnych treningów zawodników naszego zespołu (zgłoszenie nie później jak na 2 tygodnie przed terminem wyjazdu).  

Podczas testów kierowca jest pod okiem doświadczonej kadry, która udzieli wiele przydatnych porad ekspertów. Możliwe jest również prowadzenie indywidualnego szkolenia wraz z  trzykrotnym Mistrzem Polski.

Dla gupy wiekowej 4 - 7 lat
Foto

Kart dla najmłodszej grupy, z przeznaczeniem dla początkujących kierowców, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę.

Pomimo tego, że sprzęt ten jest przeznaczony do 8 lat, to jednak jest to najlepsze rozwiązanie do nauki jazdy dla dzieci do lat 7.

Posiadamy do wynajęcia karty marki  .

Parametry
Od 150 EUR/dzień
Dla gupy wiekowej 7 - 13 lat
Foto

Dla tej grupy wiekowej posiadamy aż cztery różne rodzaje silników. Do lat 10 silnik VORTEX 60 BABY (kategoria BABY ROK) lub ROTAX  (kategoria MICRO ROTAX 125). Do lat 13 silnik BMB 60 (kategoria Easykart 60) lub najmocniejszy z silników LKE 60 (kategoria międzynarodowa MINI 60).

Karty przygotowane są na bazie podwozia MINI (marki ) oraz BIRELART (dla BABY ROK i Easykart 60).  Prędkość maksymalna dochodząca niemal do 120 km/h!

Parametry
Od 200 EUR/dzień
Dla gupy wiekowej 13 - 16 lat
Foto

Najstarsza grupa kierowców ma już do dyspozycji podwozie na bazie znacznie większej wielkości ramy. Mamy dwa rodzaje silników do dyspozycji. 28 konny BMB, który przeznaczony jest do kategorii Easykart 100, oraz 30 KM Vortex z kategorii Junior ROK.  

Prędkość maksymalną uzyskamy większą z silnika BMB, gdyż wykręca on obroty aż do 16.000. To niemal 2000 więcej od silnika Vortex. Jednak z racji na odrobinę większą moc, to silnik Vortexa nieznacznie lepiej wychodzi z zakrętów i dzięki temu ogólny czas okrążenia pokonuje niecałą sekundę szybciej.

Udostępnione karty posiadają "duże" podwozie (model oraz BIRELART dla Easykart 100), które cechuje się bardzo dobrą trakcją.

Parametry
Od 400 EUR/dzień
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego