RK LINE - Junior1RK 2016

Przejdź do treści

Menu główne:

RK LINE

Kompletny kart RK-B25 BABY /dla 4-8 lat/
 
Kart dla najmłodszej grupy, z przeznaczeniem dla początkujących kierowców, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w świecie wyścigów. Pomimo tego, że sprzęt ten jest przeznaczony dla dzieci do lat 8, to jednak jest to najlepsze rozwiązanie do nauki jazdy dla dzieci maksymalnie do lat 7.
Posiadamy do wynajęcia ten typ karta, aby można było przed zakupem przetestować predyspozycje przyszłego mistrza.
Zadzwoń i umów się na testy kompetencyjne.
Parametry
Do pobrania
Dzień testów
Podwozie RK-C28 CADET /dla 7-13 lat/
Foto RK C28

Dla tej grupy wiekowej posiadamy aż cztery różne rodzaje silników. Do lat 10 silnik VORTEX 60 BABY (kategoria BABY ROK) lub ROTAX  (kategoria MICRO ROTAX 125). Do lat 13 silnik BMB 60 (kategoria Easykart 60) lub najmocniejszy z silników LKE 60 (kategoria międzynarodowa MINI 60).

Karty przygotowane są na bazie podwozia MINI (marki ) oraz BIRELART (dla BABY ROK i Easykart 60).  Prędkość maksymalna dochodząca niemal do 120 km/h!

Parametry
Do pobrania
Dzień testów
Podwozie RK-30 KF /dla 13-16 lat/
Foto RK 30 KF

Najstarsza grupa kierowców ma już do dyspozycji podwozie na bazie znacznie większej wielkości ramy. Mamy dwa rodzaje silników do dyspozycji. 28 konny BMB, który przeznaczony jest do kategorii Easykart 100, oraz 30 KM Vortex z kategorii Junior ROK.  


Udostępnione karty posiadają "duże" podwozie (model oraz BIRELART dla Easykart 100), które cechuje się bardzo dobrą trakcją.

Parametry
Do pobrania
Dzień testów
Podwozie RK-30 KZ /od 16 lat/
Foto RK 30 KZ
Opracowane specjalnie dla kategorii biegowych, podwozie RK-30 KZ przeszło kilka modyfikacji strukturalnych w celu uczynienia je bardziej uniwersalnym i aby zwiększyć jego wydajność. Ponadto jest ono standardowo wyposażone w nową dźwignię zmiany biegów, która osadzona jest na łożyskach tocznych i posiada regulowany off-set, w celu poprawy  funkcjonowania i optymalizacji swojej pozycji dla każdego kierowcy.

Model dostępny jest w dwóch wersjach sztywności podwozia, RK-30 KZ i RK-32 KZ.

Parametry
Do pobrania
Odzież sportowa RK /rozmiary dzięcięce i dla dorosłych/
Foto RK odzież
T-shirty, polo, bluzy polarowe, kamizelki, bluzy i kombinezony dla zawodników w najwyższej jakości i we wspaniałym wzornictwie nowej odzieży sportowej z pod znaku .
Dostępne już w rozmiarach ciecięcych nawet od 110 cm wysokości.
Odzież dostępna w dwóch kolorach, białym i czarnym.
Rozmiary
Do pobrania
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego