PARAMETRY E50 - Junior1RK 2016

Przejdź do treści

Menu główne:

PARAMETRY E50

RK Racing Kart

Sprzęt ten umożliwia postawienie pierwszych kroków w świecie kartingu. Dwusuwowy 6-cio konny 50 cm3 silnik; podwozie, opony i hamulce gwarantują najwyższe bezpieczeństwo tak, że podstawy toru jazdy można nauczyć najmłodszych kierowców.
Nadwozia wykonano z rur 25 mm, a dzięki swojej konstrukcji nie oddziałuje tak na korekty jazdy, co jest przydatne przy nauce podstaw techniki u najmłodszych dzieci.
Wytrzymałe opony oraz silnik, który może pracować godzinami, przekładają się praktycznie
na niskie koszty utrzymania. Klasa 50 nie bierze udziału w zawodach, pomimo tego,  program „50 trening” w kontekście wyścigów Easykart oferuje szkolenia teoretyczne i trzy symulowane wyścigi bez klasyfikacji i punktacji, ale z przyznawaniem na koniec nagród wszystkim uczestnikom.

PODWOZIE
Składa się z rur stalowych o przekroju 25 mm, łączenie strukturalne i odpowiednie ukształtowanie sprawia, że posiada dobre cechy jezdne dzięki czemu można nauczać młodych kierowców zachowania na torze. Akcesoria są wykonane z aluminium i zaprojektowane z dużą precyzją. Podobnie jak wszystkie pozostałe linie, także linia Easykart jest sprzedawana jako gotowy do użycia produkt ze wszystkimi akcesoriami.

Waga i wymiar karta umożliwia transport przez niemal każdy samochód.

OPONY
Przypisane zostały opony z modelu 60 cm3, pomaga to młodym kierowcą w łatwiejszym przejściu do nowej kategorii. Biorąc pod uwagę ograniczone osiągi modelu 50 cm3 względem 60 cm3, pozwala to zapewnić doskonałą ich trwałość, nawet do używania jednego kompletu przez cały sezon.

HAMULCE
System jest uruchamiany mechanicznie, który działa na tarczę hamulcową zamontowaną
na tylnej osi. Duża wydajność gwarantuje bezpieczeństwo i jest sprawia, że również jest łatwe w obsłudze oraz utrzymaniu.

SILNIK

Silnik jest dwusuwowy o pojemności 50 cm3 chłodzony powietrzem i posiada około 6 KM mocy. Jest to konstrukcja z wbudowany zbiornikiem paliwa, oraz układem wydechowym bez zewnętrznych końcówek, funkcjonalne rozwiązanie z punktu widzenia bezpieczeństwa. Zadilany jest mieszanką paliwową i oleju (Easykart), 5%.

PODWOZIE

EASY 50

Rama

BIREL B 25

Kolor

Czarny metalic

Rury

25 mm

Tylna oś

25X880B

Układ hamulcowy

mechaniczny

Przełożenie

zmienne (80 fabrycznie)

Kierownica

280 skóropodobna

Siedzenie

Tg XS

Opony przednie

ETS 4,0/10,0-5

Opony tylnie

ETS 5,0/11,0-5

SILNIK

BLUEBIRD 50

Cykl

2 suwowy

Pojemność 50 cc
Obroty max. 13.000 obr/min

Moc

6 KM

Chłodzenie

Powietrzem

System zasilania

Typu tłokowego

Gaźnik

Walbro 397

Rozruch silnika

ręczny

Paliwo

Mieszanka

Sprzęgło

Odśrodkowe suche

Foto
Easy Training
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego